Financer

Gūt tik vienkārši kā viens, divi, trīs!

Saņem kredītlīniju
ar elastīgiem
noteikumiem

Paskolos

Aizdevumi līdz 25 000 EUR

Aizņemieties no 300€ līdz 25 000€.

Līdz 7 gadiem

Aizņemšanās periods no 1 līdz 7 gadiem.

14 dienu atgriešanas garantija

Mainoties Jūsu apstākļiem bez jebkādām maksām un papildus nosacījumiem varat atdot aizdevumu 14 dienu laikā.

Procentu likmes no 5%

Gada procentu likmes svārstās no 5% līdz 75%. Tas atkarīgs no parādsaistībām citām iestādēm, kredītvēstures un aizņēmēja.

Visi aizdevumu veidi

Varam piedāvāt visus Latvijā pieejamos aizdevumu veidus.​

Kredīts bez konta

Kredīts bez konta pārskata un sliktu kredītvēsturi.

Aizdevumi

Aizdevumi šodien ir ir ļoti izplatīta patērētāju izvēle, lai atrisinātu savas personiskās problēmas vai uzlabotu dzīves kvalitāti.

Katru gadu paņemto aizdevumu kopsumma pieaug gandrīz par desmitdaļu, biznesa klientiem nedaudz mazāk. Pašreizējā tirgū ir daudz dažādu risinājumu un bezgalīgas iespējas pieņemt finansiālus lēmumus.

Lielā pieprasījuma dēļ rodas arī liels aizdevumu piedāvājums. Tāpēc patērētāji tagad var vērsties pēc aizdevumiem ne tikai komercbankās un kredītu apvienībās, bet arī savstarpējo aizdošanas platformās (kur cilvēki aizdod naudu cilvēkiem) un kredītiestādēs. Jebkurā gadījumā, izvēles brīvība ir ļoti liela. Tādēļ katram atbildīgam cilvēkam vajadzētu bez steigas apsvērt visas viņam pieejamās iespējas, izvēloties visizdevīgāko.

Protams, ja jūs nevēlaties uzņemties saistības ar oficiālajiem kreditoriem, tad jums varētu būt interesanti cilvēki, kas piedāvā aizdevumus internetā. Īsi sakot, šādā gadījumā jums varētu noderēt cilvēki, kas piedāvā aizdevumus. Šobrīd tirgū ir ne tikai viens vai divi šādi piedāvājumi.

Ātrie Kredīti Internetā

Cilvēki, kas piedāvā aizdevumus internetā, savstarpējās aizdošanas platformās, tiek saukti par investoriem. Viņi nav kreditori. Tas ir aizdevums no cilvēka. Turklāt pats savstarpējās aizdošanas platformas operators arī nesniedz kreditoriem raksturīgus finanšu pakalpojumus. Tas ir tikai operators – starpnieks starp aizdevumu pieprasītāju un aizdevumu piedāvātāju.

Savstarpējās aizdošanas platformas operators savukārt uzņemas saistības novērtēt katra aizdevumu vēlētāja maksātspēju. Tas nozīmē, ka neviens aizdevums no cilvēka, kurš reģistrējas savstarpējās aizdošanas platformā, lūdzot aizdevumu, nevar būt nemaksātspējīgs.

Novērtējot maksātspēju un apstiprinot, ka cilvēks ir finansiāli spējīgs saņemt viņam aktuālo aizdevumu no cilvēka, viņš tiek iekļauts aizdevumu pieprasītāju sarakstā. Šajā gadījumā savstarpējās aizdošanas platformā reģistrētie investori paši izvēlas, kurās aizdevumos vēlētos ieguldīt. Šīs izsniegtās aizdevums tiek sauktas par – patēriņa aizdevumiem.

Patēriņa aizdevumi var būt šādu veidu:

 • Aizdevums automašīnai;
 • Remonta aizdevums;
 • Aizdevums ārstēšanai;
 • Aizdevums kāzām;
 • Aizdevums remontam;
 • Aizdevums ceļojumiem;
 

Tie ir galvenie nosaukumi, bet to var būt dažādi. Īsumā, tas ir aizdevums, kas paredzēts cilvēku patēriņa vajadzībām. Šī aizdevuma veida nav nepieciešama ķīla, un dokumentu sagatavošana un apstrāde ir vienkāršāka.

Auto kredīts

Auto kredīts ir lieliska iespēja, kas var palīdzēt realizēt jūsu sapni par jaunu vai lietotu auto. Daudzi cilvēki var saskarties ar situācijām, kad nevar uzreiz samaksāt pilnu automašīnas cenu. Tomēr ProFinancer piedāvā iespēju iegādāties nepieciešamo transportlīdzekli, maksājot pa daļām noteiktā laika periodā.

Auto kredīts ir lielisks risinājums tiem, kas vēlas būt savas automašīnas īpašnieki un izbaudīt visas tās sniegtās priekšrocības. Ja vēlaties uzzināt vairāk par auto kredītu, spiediet zemāk un uzziniet visas nepieciešamās darbības un prasības. Neizlaidiet šo lielisko iespēju un pasūtiet auto kredītu jau tagad!

Mājokļa kredīts

Mājokļa kredīts ir paredzēts cilvēkiem, kas vēlas iegādāties vai refinansēt mājokli. Šie kredīti plaši tiek izmantoti šiem mērķiem:

 1. Mājas iegādei: Lielākā daļa cilvēku nevar uzreiz samaksāt visu mājokļa cenu, tāpēc izmanto mājokļa kredītus, lai varētu nopirkt savu māju vai dzīvokli.
 2. Mājas būvniecībai vai renovācijai: Kredīti var tikt piešķirti tiem, kas plāno būvēt jaunu māju vai veikt lielākus renovācijas darbus savā esošajā mājoklī.
 3. Parādu refinansēšanai: Dažiem cilvēkiem var būt nepieciešams refinansēt esošos mājokļa kredītus, lai iegūtu izdevīgākus nosacījumus vai samazinātu ikmēneša maksājumus.
 4. Ieguldījumiem nekustamajā īpašumā: Daži cilvēki izmanto mājokļa kredītus kā investīciju instrumentu, iegādājoties papildus nekustamā īpašuma objektus, piemēram, izīrējot dzīvokļus vai mājas.
 5. Mājas ekspluatācijai un atjaunošanai: Kredīti arī var tikt izmantoti mazākiem mājas atjaunošanas projektiem, piemēram, vannas istabas vai virtuves remontam.

Mājokļa kredīti var piedāvāt dažādus nosacījumus un variantus, ieskaitot fiksētu vai mainīgu procentu likmi, dažādus atmaksas termiņus un citas klauzulas. Tie sniedz cilvēkiem iespēju īstenot savus ar mājokli saistītos mērķus, neesot visu mājokļa cenu skaidrā naudā.

Kredīts uzņēmumiem

Uzņēmējdarbības kredīts ir paredzēts uzņēmējiem un uzņēmumiem, lai finansētu dažādas biznesa darbības vai lēmumus. Šie kredīti var tikt izmantoti dažādām vajadzībām, ieskaitot:

 1. Sākotnējam kapitālam: Biznesa sākumā bieži nepieciešamas sākotnējas kapitāla investīcijas, piemēram, aprīkojumam, inventāram, tehnoloģijām un darbinieku pieņemšanai darbā.
 2. Paplašināšanai un izaugsmei: Uzņēmumi var izmantot uzņēmējdarbības kredītus, lai paplašinātu savu darbību, iegādātos jaunas tirgus daļas, ieviestu jaunus produktus vai pakalpojumus, vai investētu reklāmā un mārketingā.
 3. Likviditātei: Kredīti var palīdzēt pārvarēt īslaicīgas finansiālas grūtības, piemēram, nelabvēlīgus gada sezonas periodus vai pasūtījumu aizkavēšanos.
 4. Ilgtermiņa investīcijām: Uzņēmējdarbības kredīti var tikt izmantoti ilgtermiņa projektiem, piemēram, nekustamā īpašuma iegādei vai tehnoloģiju atjaunošanai.
 5. Parādu refinansēšanai: Uzņēmumi var refinansēt esošos parādus, lai iegūtu izdevīgākus nosacījumus un samazinātu ikmēneša maksājumus.

Uzņēmējdarbības kredīti ir svarīgs finansējuma avots, kas palīdz uzņēmumiem attīstīties un augt. Tie var tikt piešķirti gan jauniem biznesiem, gan jau esošiem uzņēmumiem, lai īstenotu to finanšu mērķus un vajadzības. Lai uzzinātu vairāk, spiediet “Uzņēmējdarbības kredīts”

Steidzams kredits

Kredīti ar sliktu kredītvēsturi

Ja jums ir nepieciešams neliels finansiāls atbalsts, apsveriet aizdevumus līdz 500 € ar sliktu kredītvēsturi.

Kredits bez parbaudes

Ātrais kredīts

Mūsu ātrais kredīti ir izstrādāti tā, lai sniegtu jums nepieciešamo finansiālo elastību, ļaujot aizņemties līdz pat 3000€ ar atmaksas termiņu līdz pieciem gadiem.

Kredīts ar sliktu kredītvēsturi

Latvijā bedarbiem vai cilvēkiem ar sliktu kredītvēsturi ir ierobežotas iespējas saņemt aizdevumus. Lielākā daļa kredītiestāžu pieprasa regulārus ienākumus un labu kredītvēsturi, lai piešķirtu aizdevumu. Tomēr ir dažas nebanku kredītu kompānijas, kas piedāvā aizdevumus cilvēkiem ar sliktu kredītvēsturi vai bez darba, taču parasti šiem aizdevumiem ir augstākas procentu likmes un stingrāki atmaksas nosacījumi. Ir svarīgi rūpīgi izvērtēt šādu aizdevumu iespējas un riskus, kā arī apsvērt alternatīvas, piemēram, sociālos kredītus vai valsts atbalsta programmas.

Šobrīd populārākie ir:

 • “Patēriņa kredīts” – šis termins tiek izmantots, lai aprakstītu aizdevumus, kas tiek izsniegti personīgajām vajadzībām, piemēram, lielākiem pirkumiem vai ceļojumiem.

 • “Hipotekārais kredīts” – aizdevums, kas tiek nodrošināts ar nekustamo īpašumu, izmantojot to mājokļa iegādei vai renovācijai.

 • “Ātrais kredīts” – īstermiņa aizdevumi ar relatīvi augstām procentu likmēm, ko bieži piedāvā nebanku sektora kredītiestādes.

 • “Kredītlīnija” – elastīgs kredīta veids, kas ļauj klientam izņemt naudu līdz noteiktam limitam, maksājot procentus tikai par izmantoto summu.

 • “Refinansēšana” – esošā kredīta aizstāšana ar jaunu, bieži vien izdevīgākiem nosacījumiem vai zemākām procentu likmēm.

 • “Kredīta kalkulators” – rīks, kas palīdz aprēķināt kredīta maksājumus, procentus un kopējo atmaksājamo summu.

 • “Negatīva kredītvēsture” – termins, kas izmantots, lai norādītu uz problēmām ar iepriekšēju kredītu atmaksu, kas var ietekmēt klienta spēju saņemt jaunus aizdevumus.

Mēs varam palīdzēt aizņemties bezdarbniekiem no 100 EUR līdz 5000 EUR uz laiku no 3 mēnešiem līdz 2 gadiem. Sākot no 1000 EUR uz vienu gadu, gada procentu likme ir 15%. Protams, gada procentu likme ir augsta, bet aizdevums tiek piešķirts gadījumos, kad neviens cits uzņēmums nevar to izsniegt. Tam ir sava cena. Jūs vienmēr varat atteikties un neaizņemties.

Kredītu Salīdzināšana

Apkopojot tēmu, var teikt, ka ir daudz efektīvāks veids gan aizņemties, gan aizdot. Tas ir aizdošana caur mūsu norādīto savstarpējās aizdošanas platformas, ar kuru mēs sadarbojamies. Šādā procesā ir daudz vairāk drošības mehānismu nekā tad, ja aizdevums tiek lūgts tieši no fiziskas personas, parakstot vekseli.

Tātad, ja vēlaties aizdevumu no cilvēkiem un meklējat, lai viss aizdevuma saņemšanas process būtu pēc iespējas civilizētāks, ērtāks, efektīvāks un drošāks, izvēlieties savstarpējās aizdošanas platformu. Centieties neuzņemties steigā un rūpīgi izvērtēt visizdevīgākos aizdevumu piedāvājumus.

Vislielākā nozīme ir tam, lai jums piešķirtais aizdevums būtu ar ļoti pievilcīgiem nosacījumiem. Beigās atliek tikai gaidīt, kamēr investori savāks visu jums nepieciešamo summu, kas tiks pārskaitīta uz jūsu bankas kontu.

Aizdevuma reprezentatīvais piemērs

Klienta ieguvuma salīdzināšanai: Klients, kura esošajam patēriņa kredītam likme ir 20% (aizdevuma summa 12000 €, atmaksas termiņš 5 gadi, kreditora komisijas maksa – 4,9%, gada procentu likme (GPL) – 22,30%, kopējā summa, kas jāmaksā – 19663,80 €. Ikmēneša maksājums 317,93 €). Klienta izmaksas, kurš izvēlējies lētāko kreditēšanas piedāvājumu, pēc kredītu salīdzināšanas pie Lenders, tāda paša veida un apmēra kredītam likme bija 9,89 %, gada procentu likme (GPL) – 11,97%, kopējā summa, kas jāmaksā – 15847,20 €. Ikmēneša maksājums 254,32 €. Klients kopā ietaupīja līdz 3816 €. Lenders piedāvā patēriņa kredītu salīdzināšanu dažādiem mērķiem. Patēriņa kredīta pakalpojumi pieejami ar aizdevuma termiņu no 3 līdz 96 mēnešiem un aizdevuma summu no 500 līdz 25000 €, un gada procentu likmi no 7,9% līdz 56% (maksimālā likme).

jautājumiem atbildes

Kādi ir kredītu veidi un kas jāzina pirms aizņemties naudu?

Ātrie Kredīti jeb Patēriņa Kredīti: Šāda veida kredīti parasti tiek izsniegti nelielām summām (piemēram, no 50 līdz 2000 EUR) un īstermiņa atmaksas periodiem (no dažām dienām līdz vienam gadam). Šie kredīti bieži ir bez ķīlas un galvojuma.

Kredītlīnija: Šis ir elastīgāks kredīta veids, kas dod iespēju klientam izņemt naudu līdz noteiktam limitam un maksāt procentus tikai par izmantoto summu.

Pagarinājums un Atpakaļmaksas Grafiks: Daudzi ātro kredītu sniedzēji piedāvā iespēju pagarināt kredīta atmaksas termiņu vai mainīt atmaksas grafiku, taču parasti tas saistīts ar papildus maksu.

Kredīts bez pārbaudes, kas Latvijā nozīmē aizdevumu saņemšanu bez stingras kredītvēstures vai maksātspējas pārbaudes, var šķist pievilcīga iespēja, taču tas nāk ar noteiktām riska zonām un ierobežojumiem. Lūk, kā parasti notiek šāda kredīta saņemšanas process:

Pieteikšanās Process: Kredīta pieteikšanās parasti notiek tiešsaistē. Jums jāaizpilda pieteikuma forma, norādot personīgo informāciju un aizdevuma summu.

Minimālas Pārbaudes: Lai gan tiek apgalvots, ka notiek “bez pārbaudes”, daudzi kreditori joprojām veic pamata pārbaudes, lai pārliecinātos par klienta identitāti un reģistrēto adresi. Tomēr detalizēta kredītvēstures pārbaude var netikt veikta.

Ātra Apstiprināšana: Šāda veida kredīti parasti tiek apstiprināti ātri, dažreiz pat dažu minūšu laikā pēc pieteikšanās.

Augstākas Procentu Likmes: Lai kompensētu augstāko risku, šie kredīti bieži vien nāk ar augstākām procentu likmēm nekā tradicionālie kredīti.

Nelielas Summas un Īstermiņa Atmaksas: Parasti šādi kredīti ir pieejami tikai nelielām summām un īstermiņa atmaksas periodiem.

Salīdziniet Piedāvājumus: Apskatiet dažādu banku un nebanku kredītiestāžu piedāvājumus. Salīdziniet procentu likmes, komisijas maksas, atmaksas termiņus un citus nosacījumus.

Pārbaudiet Prasības: Katra kredītiestāde var izvirzīt atšķirīgas prasības, piemēram, minimālo ienākumu līmeni, labu kredītvēsturi u.c. Pārliecinieties, ka atbilstat šīm prasībām.

Pieteikšanās: Aizpildiet kredīta pieteikumu, kas parasti ir pieejams tiešsaistē kredītiestādes mājaslapā. Jums būs jānorāda personīgā informācija, ienākumu un izdevumu dati.

Dokumentu Sagatavošana: Sagatavojiet nepieciešamos dokumentus, kas var ietvert identifikācijas dokumentu, ienākumu apliecinošus dokumentus, bankas konta izrakstu u.c.

Kredīta Apstiprinājums: Pēc pieteikuma iesniegšanas kredītiestāde veiks jūsu finansiālo situācijas pārbaudi. Ja tiks pieņemts pozitīvs lēmums, jums tiks piedāvāts kredīta līgums.

Līguma Parakstīšana: Izlasiet kredīta līgumu rūpīgi, pārliecinieties par visiem nosacījumiem un, ja esat apmierināts, parakstiet līgumu.

Kredīta Saņemšana: Pēc līguma parakstīšanas kredīta summa tiks ieskaitīta jūsu norādītajā bankas kontā.

Atcerieties, ka patēriņa kredīts ir finansiāla saistība, un ir svarīgi pārliecināties par savu spēju to atdot pirms līguma parakstīšanas. Vienmēr izvēlieties atbildīgi un, ja nepieciešams, meklējiet finanšu konsultantu palīdzību.

Izvērtējiet Savu Esošo Parādu Stāvokli: Sāciet ar to, ka precīzi noskaidrojiet savu esošo kredītu kopsummu, procentu likmes, atlikušo atmaksas termiņu un ikmēneša maksājumu apmēru.

Salīdziniet Kredītu Apvienošanas Opcijas: Pārbaudiet dažādu banku un kredītiestāžu piedāvājumus par kredītu apvienošanu. Salīdziniet procentu likmes, komisijas maksas, atmaksas termiņus un citus nosacījumus.

Rēķiniet Ietaupījumu: Aprēķiniet, cik daudz jūs varētu ietaupīt, apvienojot kredītus. Ņemiet vērā gan zemākas procentu likmes, gan iespējamo ilgāku atmaksas periodu.

Pārbaudiet Kredītvēsturi: Jūsu kredītvēsture var ietekmēt pieejamību un nosacījumus kredītu apvienošanai. Laba kredītvēsture var palīdzēt iegūt labākus nosacījumus.

Pieteikšanās Process: Ja esat izlēmis apvienot kredītus, aizpildiet pieteikumu izvēlētajā kredītiestādē. Jums var būt nepieciešams sniegt informāciju par esošajiem kredītiem.

Izvērtējiet Līguma Nosacījumus: Pirms parakstīt kredīta līgumu, rūpīgi izlasiet un izvērtējiet visus nosacījumus. Pārliecinieties, ka saprotat visus termiņus un maksas.

Kredītu Apmaksas Plānošana: Pēc kredītu apvienošanas izstrādājiet skaidru atmaksas plānu. Apvienošanas mērķis ir samazināt finansiālo slogu, tāpēc ir svarīgi sekot līdzi jaunajiem maksājumiem un nodrošināt, ka tiek ievērots atmaksas grafiks.

Izvairieties no Jauniem Parādiem: Kredītu apvienošana var būt neefektīva, ja turpināsiet uzņemties jaunus parādus. Mērķis ir samazināt kopējo parādu apjomu, nevis izmantot brīvo kredīta limitu, lai aizņemtos vairāk.

Atcerieties, ka kredītu apvienošana ir jāveic atbildīgi, ņemot vērā ilgtermiņa finansiālās sekas un jūsu spēju regulāri veikt kredīta maksājumus. Ja nepieciešams, konsultējieties ar finanšu speciālistu.

Auto kredīts un līzings ir divas populāras iespējas, kā finansēt automašīnas iegādi Latvijā. Lai gan abas iespējas nodrošina finansējumu transportlīdzekļa iegādei, starp tām pastāv būtiskas atšķirības.

Auto Kredīts

Auto kredīts ir aizdevums, kas tiek izsniegts ar mērķi finansēt automašīnas iegādi. Pēc pilnas summas atdošanas auto kļūst par pilnīgu kredītņēmēja īpašumu.

Galvenie aspekti:

Īpašumtiesības: Jūs kļūstat par auto īpašnieku uzreiz pēc pirkuma.
Procentu Likmes: Auto kredītam var būt fiksētas vai mainīgas procentu likmes.
Atmaksas Periods: Parasti no dažiem gadiem līdz pat 7-10 gadiem.
Pirmā Iemaksa: Dažos gadījumos var būt nepieciešama pirmā iemaksa.
Nepieciešama Pilna KASKO Apdrošināšana: Parasti ir obligāti jānoformē KASKO apdrošināšana.

Līzings

Līzings ir finansēšanas veids, kurā finansējuma sniedzējs (līzinga devējs) iegādājas automašīnu un izīrē to klientam par noteiktu laiku.

Galvenie aspekti:

Īpašumtiesības: Automobilis paliek līzinga devēja īpašumā līdz pilnai summas atmaksai.
Veidi: Operatīvais līzings (ar iespēju atgriezt auto pēc līguma beigām) un finanšu līzings (ar iespēju kļūt par auto īpašnieku līguma beigās).
Procentu Likmes: Līzings var ietvert fiksētas vai mainīgas procentu likmes.
Atmaksas Periods: Līdzīgs kā auto kredītam, atkarīgs no līguma nosacījumiem.
Pirmā Iemaksa: Parasti nepieciešama pirmā iemaksa, kas ir procentuāla daļa no automašīnas vērtības.
Apdrošināšana: Var būt nepieciešama gan KASKO, gan OCTA apdrošināšana.

Ko ņemt vērā izvēloties

Finansiālā Situācija un Plānošana: Izvērtējiet savu finansiālo situāciju un izlemiet, kura iespēja labāk atbilst jūsu vajadzībām un finansiālajām iespējām.
Ilgtermiņa Saistības: Abas iespējas prasa ilgtermiņa finansiālas saistības.
Nodokļu Aspekti: Īpašniekiem, kas izmanto auto komerciāliem nolūkiem, var būt nodokļu priekšrocības, izvēloties līzingu.

Nobeiguma Opcijas: Līzinga gadījumā ir svarīgi izprast nosacījumus līguma beigās – vai ir iespējams iegādāties auto, vai tas jāatgriež.
Apdrošināšanas Prasības: Apdrošināšanas prasības un izmaksas var atšķirties atkarībā no finansējuma veida.
Atcerieties, ka gan auto kredītam, gan līzingam var būt dažādi nosacījumi atkarībā no kredītiestādes vai līzinga kompānijas. Vienmēr ir ieteicams rūpīgi izlasīt un izprast līguma nosacījumus pirms to parakstīšanas un, ja nepieciešams, konsultēties ar finanšu speciālistu.

ProFinancer

Mūsu mērķis ir palīdzēt ietaupīt. Mēs atrastam labāko piedāvājumu šodienai. Jūs paši izvēlaties jums vislabāk piemēroto aizdevumu.
Mēs esam novērtēti kā labākie taupīšanas eksperti. Jūs meklējat, mēs atrastam.

Copyright @ 2024 ProFinancer

Rekvizīti

VAT MT20908917
profinancer.com © 

Triq il-Labour ZTN 2401 Zejtun, Malta
Profinancer LTD

Darba stundas

Privātajiem klientiem:

I – V / 8:00 – 23:00
VI    / 10:00 – 16:00
VII  / 10:00 – 15:00

Biznesa klientiem:

8:00 – 23:00 / katru dienu
10:00 – 16:00 / sestdienās
Svētdienās- Brīvs

Rakstiet mums